skip to Main Content
در صورت وجود هر گونه پرسش با تلفن :۰۲۱۶۶۰۰۰۰۶۴ و یا همراه ۰۹۱۲۰۱۸۹۱۸۸ تماس بگیرید
لاستیک درار سنگین فول هیدرولیک راینو سایز عملکرد ۱۴ تا ۳۰ اینچ

لاستیک درار سنگین راینو ۱۴-۳۰ اینچ

بهترین لاستیک درار سنگین ،کامیونی نیمه اتوماتیک در این سیاره

  • طراحی مدرن و به روز
  • بیشترین گشتاور بین لاستیک درار های کامیونی ۲۸۵۰ نیوتن متر
  • استفاده هیدرموتور با گیربکس مخصوص که دستگاه راینو تبدیل به لاستیک درار سنگین فول هیدرولیک کرده
  • پر قدرت ترين لق کن نسبت به باقي لاستیک درار کامیونی با بیش از ۴ تن
  • تعويض لاستیک با قطر۱۹۰۰ میلیمتر،عرض ۱۰۷۰ میلیمتر و وزن ۱۵۰۰ کیلوگرم
  • طرح جو استیک ارگونومی
  • پاورپک هیدرلیکی جدا از مجموعه
  • مصرف برق کمتر از ۴ آمپر

در نمونه های پیشین لاستیک درار سنگین در دنیا نیروی محرکه ی لازم برای چرخش چهارنظام از مجموعه ی الکتروموتور ، تسمه و فولی و گیربکس حلزونی تامین میشده است.( البته در مدلهای استاندار در مدل های بشدت غیر استاندارد الکترو موتور به گیربکس مرکب کوبل شده است) همچنین دستگاه های پیشین با دو الکتروموتور تجهیز می شده است که یک الکتروموتور تامین کننده نیروی هیدرولیک و الکتروموتور دوم نیروی لازم برای چرخش چهار نظام را تامین میکرد. که الکتروموتور دوم به علت فعالیت نوسانی( فقط در زمان چرخش چهار نظام) مصرف برق و اصطهلاک بالایی را به سیستم تحمیل میکرد.البته این نوع طراحی بیش از ۶۰ سال قدمت دارد و ساخت این نوع دستگاه در حال منسوخ شدن است

طراحی مدرن راینو

در این دستگاه نیروی چرخش چهارنظام توسط مجموعه ی یک هیدروموتور وگیربکس مخصوص تامین میشود.این سیستم موجب میشود که این دستگاه تنها به یک الکتروموتور نیازمند باشد.گشتاور (2850NM) چند برابری بالاتر دستگاه از همان ابتدا به علت کارکردن با نیروی هیدرولیک، که موجب کار راحت تر و سریع تر برای کاربر میشود همچنین موجب افزایش تنوع و افزایش سایز لاستیک های قابل تعویض توسط این دستگاه میشود.مصرف برق کمتر به علت استفاده از یک الکتروموتور فقط برای نیروی هیدرولیک .

اصطهلاک کمتر دستگاه به علت فول هیدرولیک بودن

پاور پک هیدرولیکی در طراحی به عنوان یک مجموعه ی مجزا و قابل انفصال از بدنه تعریف و اجرا شده است، بنابراین میتواند قابلیت جایگذاری سلیقه ای به انتخاب کاربر داشته باشد. هم چنین این امر موجب میشود که پاور پک و دستگاه قابلیت حمل به صورت مجزا داشته باشند و اتصال آن ها برخلاف نمونه های پیشین هنگام نصب در محل استفاده صورت گیرد.استفاده از یک الکتروموتور کم حجم شدن دستگاه و قابلیت انفصال پاورپک از بدنه، موجب زیبایی بصری، ارسال و بسته بندی راحت تر و کم هزینه تر میشود.

راه اندازی پاورپک با برق تکفاز به سادگی و بدون افت قدرت توسط اینورتر

قابلیت راه اندازی دستگاه بدون نیاز به برق با موتور بنزینی، دیزلی، یا گازی از دیگر مزیت این دستگاه است

تعویض لاستیک یونیورسال نیمه اتوماتیک
جوهره از استحکام و قابلیت اطمینان، . برای استفاده با هر نوع چرخ قابلیت جابجایی چرخ تا عرض ۱۰۷۰ میلی متر و حداکثر وزن چرخ ۱۵۰۰ کیلوگرم را دارد.

راینو ازموتور-هیدرولیک استفاده می کند. قدرت هیدرولیک سطوح بالای عملکرد را تضمین می کند. واحد قدرت هیدرولیک به منظور به حداقل رساندن فشار آن بر روی دستگاه نصب می شود.

شريت رایکا تولز مخترع و پیشرو درایران در زمینه دستگاه لاستیک درار است و باRINO این شرکت اکنون قادر است سطوح پیشگامانه عملکرد، قابلیت اطمینان و ایمنی را تضمین کند. برای متخصصان صنعتی که به تجهیزات طراحی شده نیاز دارند ایده آل است
راینو یک دستگاه جا انداز لاستیک نیمه اتوماتیک است که برای نصب و جدا کردن هر نوع چرخ مناسب است.
در وسایل نقلیه از کامیون ها و ماشین های کشاورزی گرفته تا ماشین آلات خاک برداری

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top